Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o krzyż w Białej Podlaskiej. "Przeniesiono go nocą, do ślepego zaułka"

Utworzony przez Ojciec Molestyn, 6 maja 2013 r. o 15:34
Gość napisał:
A jak jestem w kościele na mszy świętej i na ołtarzu jest obraz żyda Mojżesza,który na górze Synaj odbiera od Boga tablicę z dekalogiem. To co mam nie patrzeć na ten obraz,zamykac oczy bo tam jest zły żyd przedstawiony czy może mam obrzucać ten obraz jajkami bo przecież on przedstawia żyda.
Co żeś tak tych Żydów się uczepił? Nie ważne czyś Żyd czy Grek, abyś dobrze czynił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak jestem w kościele na mszy świętej i na ołtarzu jest obraz żyda Mojżesza,który na górze Synaj odbiera od Boga tablicę z dekalogiem. To co mam nie patrzeć na ten obraz,zamykac oczy bo tam jest zły żyd przedstawiony czy może mam obrzucać ten obraz jajkami bo przecież on przedstawia żyda.
Mało masz żydów w sejmie ??? i to żywych !!! Do kościoła pójdziesz rzucać? w obrazy ? OŚLE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna mądra,dobrze ci matołku JOLA napisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kościół katolicki to jedne wielkie żydostwo. Większość świętych w kościele katolickim to żydzi lub pochodzenia żydowskiego. Cały Nowy Testament opiera się o kulturę żydowską i prawie wszyscy tam opisani to żydzi lub żydówki. A my katolicy ich czcimy i do nich się modlimy. Tak Tak modlimy się do żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe katolickie moherstwo,PISowski elektorat i inne podobne do nich mendy powinni zniknąć z Białej. Nasłuchają się Radia co Ma Ryja i pier***i im się w dyniach. Uczepili się tego krzyża jak pijany płotu.Przez takich katolickich Pisowskich fanatyków moherowych Polska tak cienko przędzie.Takie kraje jak Wielka Brytania,Francja,Niemcy,Belgia,Holandia,Dania,Norwegia nie mają katolickich fanatyków i dlatego tak dobrze stoją finansowo.Natomiast najgorsza bieda i zacofanie w Polsce jest na wschodzie (woj. Podlaskie,Lubelskie,Podkarpackie) to tam gdzie jest najwięcej moherów,to tam gdzie zawsze wygrywa katolicki fanatyczny Pis. To tam gdzie ciemnota i głupota z okolicznych wiosek i miasteczek słucha radia Maryja i uważa Tadeusza Rydzyka za swego Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewica Joasia napisał:
Całe katolickie moherstwo,PISowski elektorat i inne podobne do nich mendy powinni zniknąć z Białej. Nasłuchają się Radia co Ma Ryja i pier***i im się w dyniach. Uczepili się tego krzyża jak pijany płotu.Przez takich katolickich Pisowskich fanatyków moherowych Polska tak cienko przędzie.Takie kraje jak Wielka Brytania,Francja,Niemcy,Belgia,Holandia,Dania,Norwegia nie mają katolickich fanatyków i dlatego tak dobrze stoją finansowo.Natomiast najgorsza bieda i zacofanie w Polsce jest na wschodzie (woj. Podlaskie,Lubelskie,Podkarpackie) to tam gdzie jest najwięcej moherów,to tam gdzie zawsze wygrywa katolicki fanatyczny Pis. To tam gdzie ciemnota i głupota z okolicznych wiosek i miasteczek słucha radia Maryja i uważa Tadeusza Rydzyka za swego Boga.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
Jude??? Z Jezusa się śmiejesz On przecież też Jude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewica Joasia napisał:
Całe katolickie moherstwo,PISowski elektorat i inne podobne do nich mendy powinni zniknąć z Białej. Nasłuchają się Radia co Ma Ryja i pier***i im się w dyniach. Uczepili się tego krzyża jak pijany płotu.Przez takich katolickich Pisowskich fanatyków moherowych Polska tak cienko przędzie.Takie kraje jak Wielka Brytania,Francja,Niemcy,Belgia,Holandia,Dania,Norwegia nie mają katolickich fanatyków i dlatego tak dobrze stoją finansowo.Natomiast najgorsza bieda i zacofanie w Polsce jest na wschodzie (woj. Podlaskie,Lubelskie,Podkarpackie) to tam gdzie jest najwięcej moherów,to tam gdzie zawsze wygrywa katolicki fanatyczny Pis. To tam gdzie ciemnota i głupota z okolicznych wiosek i miasteczek słucha radia Maryja i uważa Tadeusza Rydzyka za swego Boga.
Ale masz CWELU w tej głowie , jak baran w torbie, ty BUCU z invitro ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jude??? Z Jezusa się śmiejesz On przecież też Jude
Nie wzywaj imienia Boga tam, gdzie nie trzeba! Nawet z ciebie głupcze nie śmieję się, tylko pytam czyś Jude???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do dziewictwa Joasi z godz. 13:36 - mam wielkie wątpliwości??? Czy prawdziwa dziewica może mieć aż tak brudne myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jude??? Z Jezusa się śmiejesz On przecież też Jude
Nie śmieję się z nikogo JASIU, tylko szwagra szukam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek Bimberman napisał:
Nie śmieję się z nikogo JASIU, tylko szwagra szukam.
Jesteś w kilku tematach gdzie w koło powtarzasz te same głupstawa jasiu jude komucho konfidenci i tak w koło tylko z czyjego polecenia i po co ? Sieiesz zament nawet tutaj a jak cię ktoś pyta o konkrety to udajesz że nie wiesz o co chodzi i uciekasz od odpowiedzi zasłaniając się platformą . Jezeli tak wygląda obrońca krzyża to wybacz ale nic dziwnego ze się z ciebie śmieją . Tylko nie pisz ze to płatne pachołki moskwy .To po prostu zwykli ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś w kilku tematach gdzie w koło powtarzasz te same głupstawa jasiu jude komucho konfidenci i tak w koło tylko z czyjego polecenia i po co ? Sieiesz zament nawet tutaj a jak cię ktoś pyta o konkrety to udajesz że nie wiesz o co chodzi i uciekasz od odpowiedzi zasłaniając się platformą . Jezeli tak wygląda obrońca krzyża to wybacz ale nic dziwnego ze się z ciebie śmieją . Tylko nie pisz ze to płatne pachołki moskwy .To po prostu zwykli ludzie .
NARÓD to oceni,czy to nie są konfidenci i pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś w kilku tematach gdzie w koło powtarzasz te same głupstawa jasiu jude komucho konfidenci i tak w koło tylko z czyjego polecenia i po co ? Sieiesz zament nawet tutaj a jak cię ktoś pyta o konkrety to udajesz że nie wiesz o co chodzi i uciekasz od odpowiedzi zasłaniając się platformą . Jezeli tak wygląda obrońca krzyża to wybacz ale nic dziwnego ze się z ciebie śmieją . Tylko nie pisz ze to płatne pachołki moskwy .To po prostu zwykli ludzie . [/quote]NARÓD to oceni,czy to nie są konfidenci i pachołki Moskwy. [quote name='Gość' timestamp='1368292162' post='768822'] Jesteś w kilku tematach gdzie w koło powtarzasz te same głupstawa jasiu jude komucho konfidenci i tak w koło tylko z czyjego polecenia i po co ? Sieiesz zament nawet tutaj a jak cię ktoś pyta o konkrety to udajesz że nie wiesz o co chodzi i uciekasz od odpowiedzi zasłaniając się platformą . Jezeli tak wygląda obrońca krzyża to wybacz ale nic dziwnego ze się z ciebie śmieją . Tylko nie pisz ze to płatne pachołki moskwy .To po prostu zwykli ludzie .
Nie masz racji JASIU, bo jak inaczej nazwać tych wszystkich co nas wymuszają, każą zapomnieć o KATYNIU czy o SMOLEŃSKU,co chcą to wszystko, co dla POLAKÓW w historii najważniejsze,zakłamują i zacierają,będzie jeszcze tak długo,jak przy władzy będzie obca agentura,a w rządzie będzie brakować PRAWDZIWYCH POLAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin henryk czy jak ci tam na chrzcie dali o katyniu przez 70 lat powiedziano mniej jak o smoleńsku przez 3 lata , to są słowa przewodniczącej rodzin katyńskich .To chore .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marcin henryk czy jak ci tam na chrzcie dali o katyniu przez 70 lat powiedziano mniej jak o smoleńsku przez 3 lata , to są słowa przewodniczącej rodzin katyńskich .To chore .
A ty nawet nie wiesz dlaczego? To ja ci powiem! O Katyniu nie wolno było mówić, bo za mowę można było oglądać świat przez kraty, albo jeszcze coś gorszego mogło takiego mówcę spotkać. Znam kobietę, której syn spoczywa w Katyniu. Oczy kobieta wypłakała i tyle tylko mogła płakać i płakać. A co do Smoleńska, jak narazie mówić można. Kujmy więc żelazo póki gorące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty nawet nie wiesz dlaczego? To ja ci powiem! O Katyniu nie wolno było mówić, bo za mowę można było oglądać świat przez kraty, albo jeszcze coś gorszego mogło takiego mówcę spotkać. Znam kobietę, której syn spoczywa w Katyniu. Oczy kobieta wypłakała i tyle tylko mogła płakać i płakać. A co do Smoleńska, jak narazie mówić można. Kujmy więc żelazo póki gorące.
Pod czyje dyktando piszesz że fałszujesz historję ? O Katyniu wolno było mówić już po 89 roku .Dlaczego się nie mówi ? Bo nie da się na tym zbić kapitau politycznego . Smoleńsk to co innego . Wystarczy wspomnieć i od razu słupki notowań dla prezesa w górę idą . Tylko ci co przy prezesie stali jak odeszli to się z niego śmieja .Ostatni Rogalski .Przez trzy lata go doił i karmił nas durnotami z których teraz sam się wycofał i za które przeprasza . Oto Smoleńsk .Miejsce gdzie poległy skrupuły polityczne . Jezeli porównujesz do Katynia to wybacz ale nie masz pojęcia o czym piszesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smoleńskiem i tą katastrofą to już prawie każdy rzyga i sra Gdzie by tylko nie wejść na necie to wszędzie piszą o Smoleńsku. Nawet wysrać się w spokoju nie można. Załatwiałem potrzebę fizjologiczną na dworcu PKP a dwóch gości siedziało obok mnie w kabinach na sedesach i spierali się czy w Smoleńsku był zamach czy katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pod czyje dyktando piszesz że fałszujesz historję ? O Katyniu wolno było mówić już po 89 roku .Dlaczego się nie mówi ? Bo nie da się na tym zbić kapitau politycznego . Smoleńsk to co innego . Wystarczy wspomnieć i od razu słupki notowań dla prezesa w górę idą . Tylko ci co przy prezesie stali jak odeszli to się z niego śmieja .Ostatni Rogalski .Przez trzy lata go doił i karmił nas durnotami z których teraz sam się wycofał i za które przeprasza . Oto Smoleńsk .Miejsce gdzie poległy skrupuły polityczne . Jezeli porównujesz do Katynia to wybacz ale nie masz pojęcia o czym piszesz .
Zaprzeczasz sobie samemu. Napisałeś, że o Katyniu przez 70 lat powiedziano mniej niż o Smoleńsku przez 3 lata. I nie wciskaj mi znawco historii, że ja historię fałszuję. U ciebie ani z historią, ani z matematyką nie jest dobrze! Sam przyznajesz, że o Katyniu wolno było mówić już po 89 roku. Rachunek więc prosty. Od 1989 r. do 2013 r. to jest ile według ciebie? 70 lat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
Smoleńskiem i tą katastrofą to już prawie każdy rzyga i sra Gdzie by tylko nie wejść na necie to wszędzie piszą o Smoleńsku. Nawet wysrać się w spokoju nie można. Załatwiałem potrzebę fizjologiczną na dworcu PKP a dwóch gości siedziało obok mnie w kabinach na sedesach i spierali się czy w Smoleńsku był zamach czy katastrofa.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...